Hlavní nabídka

Služby

1. Doprava na místo - přijíždím vlakem / busem

Z hlavního vlakového nádraží je to pěšky do penzionu zhruba 20-25 minut. Vydáte se rovně třídou Kosmonautů, dále Kateřinskou ulicí, kolem kostela svaté Kateřiny do Křivé ulice a z ní rovnou do Šemberovy. V případě, že se rozhodnete pro tramvaj, nasedněte na č. 1 nebo č. 7 ve směru „Tržnice“ a jeďte přímo až na zastávku „Tržnice“, případně „Okresní soud“.

Autobusové nádraží se nachází ještě dál, cesta trvá okolo 40 minut. Z autobusového nádraží přejděte (projděte) podchodem na ulici Ostravská, z ulice Ostravské na ulici Jeremenkova. Ulicí Jeremenkovou dojdete k vlakovému nádraží a pak je cesta již stejná jako z vlakového nádraží. Pokud pojedete tramvají, nasedněte na autobusovém nádraží na tramvaj č. 4, dojedete na hlavní nádraží, kde přestoupíte na tramvaj č. 1 nebo č. 7, dále pak jeďte na zastávku „Tržnice“, případně „Okresní soud“.

Zároveň se k nám můžete dopravit pohodlně taxi službou. V Olomouci se nachází několik provozovatelů taxi, kteří své služby poskytují za jednotnou cenu v rámci území města Olomouce. Tarifní ceny se v aktuální době pohybují okolo 90 - 120 Kč za cestu.


2. Doprava autem a parkování

Vzhledem k tomu, že je penzion Bellis v historickém centru města, vlastním parkovištěm nedisponuje. Vozem k nám však přijet můžete, pohodlně vyložit zavazadla a následně zaparkovat na některém z nedalekých parkovišť.
Můžete využít placené parkoviště v ulici Kateřinská naproti stanici Městské policie. Od našeho penzionu je vzdálené cca 500 metrů a parkovné zde stojí cca 80 Kč/den. Dále můžete zaparkovat v parkovacích zónách v okolních ulicích, kde se účtuje parkovné od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 hodin za poplatek 30 Kč/hodina.

3. Snídaně

Penzion Bellis nabízí hostům každý den jejich pobytu krásné, voňavé a bohaté snídaně, které se podávají za 130 Kč/osoba a noc. Snídaně se podávají v pracovní dny od 7.00 do 10.00 hodin a o víkendu a svátcích od 7.30 do 10.00 hodin.

4. Nekuřácké prostředí

Sedmikráska je květina voňavá, stejně tak chceme, aby voněl náš penzion, proto jsou všechny jeho prostory nekuřácké. Pakliže své vášni nemůžete odolat, můžete využít vnitřní dvorek penzionu.

5. Bezplatná wifi

Abyste o krásných zážitcích z pobytu v penzionu Bellis mohli dát vědět všem svým blízkým a známým, nabízíme vám zdarma připojení k internetu ve všech prostorách penzionu.

6. Zvířata

Vaše poslušné a hodné domácí mazlíčky u nás rádi uvítáme po předchozí domluvě.

Zjistit dostupnost v penzionu

Tento web využívá soubory cookies pro své fungování a analytiku. V případě udělení souhlasu také cookies pro lepší zážitek při jeho prohlížení a cílení reklamy. Více informací Souhlasím